Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4246
Stary 15.09.2018, 10:15
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej jak oglądają zaje... Tvp info które mówi wszystko jak jest. Rzeczywiście.Otrzasnijcie się ludzie bo jak takie miski i inne miałyby się za wami wstawić przy byle jakiej sytuacji to by nawet nie kiwneli palcem...
Ale ludzie, którzy tu piszą nie solidaryzują się z bohaterami tego materiału, tylko z Wisłą. A ten materiał Wiśle nie posłuży.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując