sorin320 napisał(a):

|
Lepiej jak oglądają zaje... Tvp info które mówi wszystko jak jest. Rzeczywiście.Otrzasnijcie się ludzie bo jak takie miski i inne miałyby się za wami wstawić przy byle jakiej sytuacji to by nawet nie kiwneli palcem...
|
Ale ludzie, którzy tu piszą nie solidaryzują się z bohaterami tego materiału, tylko z Wisłą. A ten materiał Wiśle nie posłuży.