|
Tobie tez polecam wizyte u psychiatry.
Komu niby wyjdzie na dobre mowienie o bandytach miniacych sie kibicami? Bo zakladam ze nie im, tez nie powiazanemu klubowi, kibice tez odpadaja...wiec moze Tobie?
Naprawde myslisz ze tam bedzie zrobione rzetelne sledztwo, wszystko wyjasnione i nie wylapie ktos rykoszetem?
Wszystkich kibicow z C wsadza do jednego wora z Ultrasami i Sharksami. Zwyklych chlopakow co trenuja w TSW nazwa bandytami i chuliganami. Klub pokaza jako instytucje ktora zarzadza Misiek z reszta ferajny. Wszysatko bedzie sie rozmijac z prawda ale sie sprzeda.
Czemu niby ten reportaz ma sluzyc? Policji? Policja doskonale wie kto, gdzie i jak tylko wiecznie nie ma na nic dowodow. Kibice Wisly tez sie doskonale orientuja w sytuacji na trybunach i w klubie. Czyli pewnie chodzi o ludzi ktorzy nie maja bladego pojecia o polskiej pilce, sytuacji na trybunach czy elementarnej wiedzy o kibicach w Polsce.
ps:
Ty wiesz wogole co to jest morderstwo i mordowanie ludzi? Noz ....a jak bym Jadczaka czytal albo ogladal TVN :t
Pewnie nie wiesz ale jeszcze nikogo za to nie skazali.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.09.2018 o godz. 07:28.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|