|
Kiedyś będąc u znajomych musiałem oglądać TVN 24 przez kilka dni pod rząd. Uzbrojony w te doświadczenia z góry zakładam że za mafią w Wiśle stoi PiS. Jedyne pytanie jak powiązali Miśka z Ziobrą, bo że Sarapata naszego enfant terrible reprezentowała w sporze z dziennikarzami (dla przygłupów to już jednoznaczne z przynależnością do jego gangu) to z Wisłą powiązanie już jest.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|