Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.09.2018, 15:34
tomytom napisał(a):Wyświetl post
@Now: po prostu Twój post wygląda na prowokację w stylu tvn.
Potem zrzut ekranu i jest nawalanka, że kibole chcą podpalić "wolne" media ...


Jeśli nie pomyślałeś wcześniej to zawsze jest opcja edycji posta ...
A to wszystko jest teatr dla Grażyn i Januszów, w redakcji tvn 24 większość pracowników osobiście popiera PiS. Po prostu pseudointeligenckość i pseudoeuropejskość w stylu anty-PiS trafia do tych, którzy zarabiają nieco lepiej, więc można więcej zarobić na reklamach, więc stacja przyjmuje taki profil. Dla tvn najlepiej, aby obecny stan rzeczy trwał wiecznie.
Ostatnio edytowane przez czaro : 14.09.2018 o godz. 15:36.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując