Snow napisał(a):

Lemingi TVNowskie beda mialy jutro zagwozdke.
Najpierw ogladna Superwizjer z ktorego wprost wyniknie, ze Misiek rzadzi klubem Wisla Krakow.
Pozniej wiadomosci sportowe - Wisla Krakow wygrywa w meczu na szczycie i jest liderem Ekstraklasy.
2+2=4
|
Problem w tym ze Misiek spierniczyl kilka miesiecy temu z Polski
