obikenobi napisał(a):

|
Na profilu Jadczaka ukazał się mały teaser. Jeżeli tylko takie rzeczy ma zamiar ujawnić, to możemy soę rozejść
|
Dokładnie. Zebrał wszystko z kilku ostanich lat co było już pokazywane, wrzucił kogoś z zasłoniętą twarzą i zmienionym głosem coby Janusze i Grążyny dostały orgazmu
Na sto procent bedzie jeszcze filmik z ataku na ,,człowieka,, Nie zdziwi mnie też jakiś wywiad z Bednarzem bo pokazane było ostrzeliwanie stadionu racami i te ,,pobicia'' na c - to za jego panowania