Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13615
Stary 14.09.2018, 13:13
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Cześć, pytanie na wykazanie się dla znawców ;-)

Od jakiegoś czasu zastanawia mnie jaką średnią cenę jednostkową biletu można przyjąć na jednego kibica. Mamy różne ceny na różne sektory, różne zniżki, są darmówki itp.
Żeby wyliczyć przypuszczalny przychód z meczu to przez jaką kwotę należałoby pomnożyć liczbę widzów? Jak sądzicie? 30zł? może 35? więcej?
pamiętaj, że klub ma kasę również cateringu (jakiś tam %) do tego dochodzą bilety VIP i karnety, za które kibice płacą z góry za cały sezon lub rundę i tu cena biletu też jest niska.

Ja bym proponował odliczyć +/- 3000 karnetowiczów a resztę mnożyć jako 45 zł (Catering i VIP).
Najwięcej biletów sprzedaje się na najdroższe E

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując