|
mógł synalka pilnować, żeby nie skończył tak jak skończył... nie dopilnował go, to teraz szuka winnych i winy wszędzie, tylko nie u siebie. Miłoszek zginał przypadkiem, bo taki dobry chłopak z niego był, że nikt nie ucierpiał z tych co byli z nim, tylko na niego się uwzięli. eh, w Polsce nie można być dobrym, bo zabiją. także materiał TVNu to będzie kolejne sensacyjne nic i tyle.
|