|
Co ma być, tatuś Miłosza Bieguna czyli Pan Rafał na swoim fb na początku tygodnia dał info że "W sobote 15.09 o 20 na TVN 24 będzie materiał o bandytach z Reymonta 22" tylko że ten post już usunął z niewiadomych przyczyn. Jednak podobno materiał ma być o kibicach a nie o zarządzie, piłkarzach eccetera.
|