|
Stano mówi o bambie atomowej... czyli mecz z Lechią ostatnim naszym w ekstraklasie? :(
Na weszlo na pewno dobrze nakręcają temat... bomba atomowa, materiał rzuci klub na kolana itd., aż sam zaczynam być ciekaw co tam wymodzą.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 14.09.2018 o godz. 08:59.
|