Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.09.2018, 08:53
Stano mówi o bambie atomowej... czyli mecz z Lechią ostatnim naszym w ekstraklasie? :(


Na weszlo na pewno dobrze nakręcają temat... bomba atomowa, materiał rzuci klub na kolana itd., aż sam zaczynam być ciekaw co tam wymodzą.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 14.09.2018 o godz. 08:59.
Odpowiedz cytując