obikenobi napisał(a):

|
Stanowski na TT pisze, że jutro o 20 TVN24 wypuszcza materiał Jadczaka o Wiśle. Weszlaki twierdzą że "porażający", sam Jadczak w niedzielę będzie u nich w studiu.
|
czyli 30 minut przed meczem na innym kanale? No to sobie termin wybrali
do tego na innym jakies Polaczk w siatkówke graja

takze prime time po chuju, no ale w sumie lemingi nie kojarzące sportu uwierza w historie małej mafii..