|
Rozumiem, że próbujemy znaleźć sposób na zwiększenie frekwencji. Więc podpatrywanie jak to robią inni jest jak najbardziej na miejscu.
Dawno temu w Comarchu był konkurs na wytypowanie wyniku meczu. Nagrodą była wejściówka na mecz. Nie wiem czy się to da zrobić jako publiczny konkurs ale było to na pewno działanie marketingu.
|