Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 13.09.2018, 13:23
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
Analiza suchych danych nic nie mówi. Statystyka przekłamuje. A wiesz dlaczego ?
1. Na mecze po derbach mogły wejść tylko osoby z karnetami (a do tego trzeba było jeszcze wyrobić kartę kibica).
2. Bojkot meczy przez "młyn" i Stowarzyszenie Kibiców.

Masz już wytłumaczenie dlaczego zaczynali od 2 tys.

ps. W marcu 2016 r. na meczu z Legią mieli komplet widzów (czyli z sektorami buforowymi pewnie około 14 tys.). Czyli do tych 8 tys. to słabo. I co to oznacza ? Tylko tyle że grają teraz fatalnie i nawet Legia nie przyciąga tylu kibiców co kiedyś.
Wiem, że mieli zamknięty stadion i konflikt Zarząd-Kibole.
W tym roku zaczynali od 4-5 tysięcy więc pytanie co spowodowało, że ludzie w nowym sezonie przyszli na mecz.

Marketing jest jednym z powodów. I akurat sąsiadka ma się od kogo uczyć, bo Comarch też ma dział marketingu.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując