krakus76_ napisał(a):

I mają dzięki temu komplet na trybunach ?
Opcja takiego zakupu dobra jedynie dla tych, którzy mają problemy z internetem i płatnościami on-line. Na przypadkowych kibiców nie liczyłbym no chyba że gralibyśmy mecze z Legią o mistrzostwo lub w LM z Realem Madryt.
|
A posprawdzałeś frekwencję u sąsiadki? 90minut podaje. Proponuje od słynnych derbów. Nie wiem ilu mieli gości ale 8k na Legii to jednak niezły wynik. A zaczynali od 2k (po derbach).