Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.09.2018, 12:09
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
I mają dzięki temu komplet na trybunach ?

Opcja takiego zakupu dobra jedynie dla tych, którzy mają problemy z internetem i płatnościami on-line. Na przypadkowych kibiców nie liczyłbym no chyba że gralibyśmy mecze z Legią o mistrzostwo lub w LM z Realem Madryt.
A posprawdzałeś frekwencję u sąsiadki? 90minut podaje. Proponuje od słynnych derbów. Nie wiem ilu mieli gości ale 8k na Legii to jednak niezły wynik. A zaczynali od 2k (po derbach).
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując