@krakus76_ kto się wybiera na C idąc na pierwszy mecz? tylko młodzi lub Ci co mają problem z czytaniem i myśleniem

C a wcześniej X to były zawsze sektory zapaleńców, także jak Janusz tam idzie to znaczy, że jest ignorantem, bo wybrał coś taniego bez interesowania się gdzie on to idzie. może sektor gości by wybrał jakby się dało
