Wyświetl pojedynczy post
Pikniczek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.09.2018, 08:49
Ja myślę, że lepiej promować klub a nie pojedyncze spotkania - jak przyjdzie 4x na sezon 25 tysięcy ludu to fajnie, ale jeszcze fajniej jak co mecz będzie taka frekwencja jak teraz. Stałe 15 czy 17 tysięcy pozwoliłoby lepiej planować wpływy z biletów w porównaniu do skokowych wpłat, do tego stała kwota w dłuższej perspektywie będzie korzystniejsza finansowo. Więc klub+karnety, wiadomo poszczególne spotkania żeby trochę nakręcić ludzi też trzeba wspierać ale to bardziej pobocznie.
Odpowiedz cytując