Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 13.09.2018, 08:03
Cracovia, Lech, Legia, mecze o "coś" (np. sobotni z Lechią) - to samograje


Marketing jest od tego, żeby na meczach z Piastem, Pogonią czy inną Miedzią licznik kibiców wybił trochę więcej niż standardowy wolumen.



Mi nikt nie płaci za to, żebym zachęcał nowych "klientów". Im tak. No, przynajmniej w teorii
Odpowiedz cytując