Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 12.09.2018, 20:12
Szczerze mówiąc bardzo dziwię się, że klub w ostatni dzień, ewentualnie na dwa ostatnie dni nie włączy do sprzedaży choćby części sektora e11 lub e12. Tak wiem to sektor szkolny, ale pewnie kolejny raz będzie tam sporo wolnych miejsc, które niestety bardzo rzucają się w oczy w czasie transmisji TV. W interesie klubu powinno być wyprzedanie sektorów najbardziej eksponowanych w TV.
Odpowiedz cytując