filemon napisał(a):

|
Akurat w naszej sytuacji Sadlok/Wasyl/Arsenić to jedyne postacie, które mogą doznać kontuzji bez straty jakości w składzie, bo wszyscy trzej są bardzo dobrzy. Na innych pozycjach już gorzej.
|
Tak naprawdę przy tylko 3 stoperach i tak juz sie robi problem przy choć jednej kontuzji.
Po tym co pokazuje nasz "4" stoper tzn Światko jestem pełen obaw. To nie poziom ekstraklasy ani nawet 1 ligi.
Z kolei Bartkowski na środku to również tryb awaryjny. Tak niscy stoperzy nie robią kariery w piłce