Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 12.09.2018, 15:05
filemon napisał(a):Wyświetl post
Akurat w naszej sytuacji Sadlok/Wasyl/Arsenić to jedyne postacie, które mogą doznać kontuzji bez straty jakości w składzie, bo wszyscy trzej są bardzo dobrzy. Na innych pozycjach już gorzej.
Tak naprawdę przy tylko 3 stoperach i tak juz sie robi problem przy choć jednej kontuzji.

Po tym co pokazuje nasz "4" stoper tzn Światko jestem pełen obaw. To nie poziom ekstraklasy ani nawet 1 ligi.

Z kolei Bartkowski na środku to również tryb awaryjny. Tak niscy stoperzy nie robią kariery w piłce
Odpowiedz cytując