Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9206
Stary 12.09.2018, 14:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jestesmy imo w punkcie wyjścia (jesień 2016). Zreszta nawet Sarapata to przyznala w niedawnym wywiadzie.
Znaczy... i tak, i nie.

Na jesień 2016 r. Zarząd naprawiał cudze błędy, nie swoje. Swoje popełnili dopiero rok później i teraz właśnie się uczą (mam nadzieję), że nie są tak nieomylni, jak im się wydawało.

No i finansowo wtedy klub nie miał z góry zablokowanych przepływów pieniężnych z większości "zastawionych" przychodów. Formuła "my niewinni ratujemy klub, dajcie nam tylko chwilkę na dojście do ładu, a my w międzyczasie wyprostujemy finanse i znajdziemy inwestora" też się już niestety wyczerpuje. W tym kontekście jest gorzej niż wtedy. W pozostałym zakresie faktycznie jest porównywalnie. To, czego od nich oczekuję na tę chwilę, to żeby excel zaświecił się na zielono na podstawowej działalności bieżącej. Inaczej długo nie pociągniemy.
Odpowiedz cytując