Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9205
Stary 12.09.2018, 10:43
MaLk napisał(a):Wyświetl post
generalnie wiadomo, jakie błędy zostały popełnione przez Zarząd w poprzednim sezonie i że dobrze nie jest. Zakładam, że skoro zwrócili się o rozłożenie zaległości na raty i mają pozytywną opinię i (przedwyborczy) klimat, to uczą się na błędach i excela już ogarnęli. No i wiedzą, że nie da się udawać, że tematu miasta nie ma i kolejna wtopa może zakończyć się tragicznie. Czyli uczą się na błędach.
Rok temu Zarzad zrobił tak samo. Więc z uczeniem się na błędach to ma akurat niewiele wspólnego. Jeśli nie będziemy regulować rat to z kolei będzie wynikiem po prostu braku kasy.

Życie ponad stan - to jest wynikiem obecnych problemów. Sytuacja rok temu wydawala się całkiem stabilna i pewnie nawet pomalu zaczęliśmy regulować stare należności, ale niestety... jestesmy imo w punkcie wyjścia (jesień 2016). Zreszta nawet Sarapata to przyznala w niedawnym wywiadzie.
Odpowiedz cytując