|
generalnie wiadomo, jakie błędy zostały popełnione przez Zarząd w poprzednim sezonie i że dobrze nie jest. Zakładam, że skoro zwrócili się o rozłożenie zaległości na raty i mają pozytywną opinię i (przedwyborczy) klimat, to uczą się na błędach i excela już ogarnęli. No i wiedzą, że nie da się udawać, że tematu miasta nie ma i kolejna wtopa może zakończyć się tragicznie. Czyli uczą się na błędach.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.09.2018 o godz. 10:13.
|