BlurgH napisał(a):

Ręce opadają i wszystko inne też:(
Czy amator, który ułożył to i wkleił to ogłoszenie nie wie nawet tego, że tego typu ogłoszenie o pracy składa się z trzech części:
- opis stanowiska
- wymagania
- WARUNKI ZATRUDNIENIA?
Szukamy (świetnego) pracownika (frajera?). Masz umieć to, to i to. Masz robić to, to i to. Oferujemy (cooo?!).. eee... (g.wno?).
Matołku od rekrutacji otwórz sobie choćby tą stronę:
www.pracuj.pl i popatrz jak się takie coś pisze.