Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
9201
11.09.2018, 17:19
A w temacie 1,46m+odsetki - pora zacząć nową-dwuletnią zbiórkę.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.09.2018 o godz. 10:12.
arti