krakus76_ napisał(a):

@maciekkk. Tak. Specjalnie z tego powodu. I napiszę jeszcze więcej. Specjalnie żebyś mógł szacowny "senior member" złośliwie zapytać Zadowolony ?
To jak jak nie było takiego podsumowania to tylko świadczy jak Klub podchodzi do przychodów z tytułu Cashback. Opcje są dwie:
a) ktoś nie pomyślał że może warto samych zainteresowanych poinformować jak ich zaangażowanie w te inicjatywę przekłada się na przychody dla Klubu.
b). korzyści z płatności w tej formie są mizerne że nie ma co się chwalić a cała inicjatywa jest o d. ... rozbić.
|
Są mizerne bo jak ja sobie uzbierałem koło 5 dych i z ciekawości chciałem sobie wypłacić na konto to przelew miałem na 5 zł... słownie pięć złotych pln.