|
Mam tendencję do robienia skrótów myślowych - stąd doprecyzuję, bo się wkradło małe zamieszanie. Nie chodziło mi o organizację eventów jako takich, tylko raczej o akcje, o których była mowa wcześniej - plakatowanie i promocję na FB. Do tego mały budżet jednorazowo wystarczy. W kwestii eventów - tak jak napisałem wcześniej - nie znam się, więc się nie będę wypowiadał...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|