Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9191
Stary 11.09.2018, 12:48
Wg mnie frekwencja na poziomie 20 tys na każdym meczy jest jednak mało realna. W Polsce takiej frekwencji w dłuższej perspektywie nie jest w stanie utrzymać nikt (oprócz Widzewa w obecnej sytuacji). Niemniej i tak idzie do przodu, klimat zrobił się dużo, dużo lepszy pod kątem sportowym, mimo braku lopeza czy innych vamosów. I właśnie w potencjale ludzkim tkwi nasza siła. Wisła jest klubem na tyle znaczącym, że można mieć nadzieję, że znajdą się osoby chętne do współpracy choćby z racji sentymentu (Głowa czy Stolar). To jest bardzo duży potencjał, co widać po wspomnianym Widzewie. Akurat ich chyba można do Wisły porównać bo tez sa marką. Wszystko im dupnęło, ale po paru latach wydaje się, że dobrze wszystko prostują i w tym pomogli ludzie zajawieni na ten klub. Dość powiedzieć, że w swojej lidze są w stanie sprowadzić gościa, który regularnie grał w czołówce ligi słoweńskiej. I właśnie w fakcie potencjału ludzkiego towarzyszącego Wiśle można upatrywać największego pozytywu, którego nie da żaden sponsor.
Odpowiedz cytując