Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9190
Stary 11.09.2018, 12:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak. Znam lepsze sposoby na przepier****e 150 tys euro, niz sposób w jaki zrobił to Zarząd. Z perspektywy czasu wiemy już że zachowali się najgorzej jak mogli.
(...)
Ciężko się z tobą nie zgodzić.

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Nie da się ukryć, że umowa z Kiko to istne kuriozum. Ten, kto wymyślił coś takiego miał naprawdę szeroką wyobraźnię.
Gość punktował i ok ale od początku było wiadomo, że to nie jest rozwiązanie na lata, tylko przejściowe.
Nie był to - brzydko mówiąc - towar, o który klienci by się zabijali, natomiast dostał superbezpieczny dla siebie kontrakt.
Ma rację @Karherop pisząc o tym, że to megababol Zarządu.
Kuriozum to było zwolnienie Kiko. Niestety nikt w zeszłym sezonie nie pilnował finansów.
Proponuję poczytać zarówno ten portal jak i konkurencyjny, jaki był hejt na Kiko. Nawet mainstream się dziwił, że kibice tak atakują trenera.

PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
@rafalp_r22 ale Ty odleciałeś... uwierz, że nie jest gorzej niż było a Twój AD.2 to śmiech na sali. co to za tania propaganda? skąd info o 4 mln straty? a o Carlitosie, to poczytaj zanim wydasz wyrok i napiszesz swoją opinię, która mija się z prawdą znacznie.
Niestety rafalp_r22 ma dużo racji.
Kibicujmy naszym by się dało kogoś dobrze sprzedać w zimie.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 11.09.2018 o godz. 13:45.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując