PSYCHOLTSW napisał(a):

|
@rafalp_r22 ale Ty odleciałeś... uwierz, że nie jest gorzej niż było a Twój AD.2 to śmiech na sali. co to za tania propaganda? skąd info o 4 mln straty? a o Carlitosie, to poczytaj zanim wydasz wyrok i napiszesz swoją opinię, która mija się z prawdą znacznie.
|
Po pierwsze to info od osoby związanej z klubem, po drugie, wystarczy popatrzec na sprawozdanie za tamten rok, zobaczyć jaka była strata z działalności operacyjnej (ponad 10mln), która została pokryta z transferów wychodzących z klubu. Koszty na wiosne zwiększono o kolejne 1,5 mln (Carillo + jego sztab + Palcic + Mitrovic), choć GK pisała że oni razem przez te pół roku kosztowali klub 2mln. Skoro średnia strata za pol tamtego roku wyniosła 5mln pln, w pierwszym polroczu zwiekszono koszty o 2mlny, z tego w zimie odeszlo 2 zaowdników wiec pewnie roznica w kosztach pewnie kolejny 1mln, a z drugiej strony moze troche z frekwencji i drobnych partnerow uzbieral sie kolejny 1-2mlny, wiec jasno wychodzi nawet z tego ok 4mlny. Co w tym nie zrozumiałego?
Ale gdzie mam co poczytać? O Carlitosie i tak mało jest napisane. Były oferty z innych klubow w lecie na ok 2mln euro. Oczywiscie, nie chcial ich przyjac, bo wiedzial w jakiej sytuacji jest Wisla i Legia to wykorzystala. Ale gdyby Wisla byla w dobrej sytuacji finansowej to albo Carlitos jeszcze by nie odszedl i moze udaloby sie podpisac z nim nowy kontrakt na lepszych warunkach i sprzedać go spokonnie za 3mln euro, albo na tym kontrakcie jak tak bardzo chcial odejsc, to bylo kilka oferta +/- 2 mln euro.
Co wedlug Ciebie tutaj jest nieprawdą?