Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9180
Stary 11.09.2018, 08:21
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
megababol to było zamienienie Kiko na tego drugiego oszołoma z 60 letnim stażem i gablotką uginającą się od trofeów z 3-go świata
Jedno nie wyklucza drugiego, niestety...
Póki co wychodzi na to, że w procesie świadomego doboru trenerów zarząd poległ na całej linii.
Bo wybór Stolarczyka to już był musik, bez większych oczekiwań.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując