Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
megababol to było zamienienie Kiko na tego drugiego oszołoma z 60 letnim stażem i gablotką uginającą się od trofeów z 3-go świata
|
Jedno nie wyklucza drugiego, niestety...
Póki co wychodzi na to, że w procesie świadomego doboru trenerów zarząd poległ na całej linii.
Bo wybór Stolarczyka to już był musik, bez większych oczekiwań.