Ci ludzie,w tamtym czasie uczyli się tego biznesu. Nawet jeżeli tak się stało, to gdzieś z tyłu głowy trzeba pamiętać, że błędów nie robi tylko ten, co nic nie robi. Dodatkowo trudno zgodzić się z opinią, że zaczynali od zera z czystą kartą. Zaczynali bowiem od poziomu grubo poniżej 0. Póki co idziemy do przodu, wbrew jakiejkolwiek logice. Oby tak dalej i oby tych spraw udało się wyprostować więcej...
Cytat:
|
megababol to było zamienienie Kiko na tego drugiego oszołoma z 60 letnim stażem i gablotką uginającą się od trofeów z 3-go świata
|
I to też prawda...do dziś straszą posty, gdzie Kiko nazywali WFistą (chociaż nigdy nie rozumiałem co w tym obraźliwego,skoro żeby taki tytuł mieć, to trzeba się na AWFie obronić. 3/4 forumowych napinaczy nie byłoby do tego zdolna). Nie był idealny, ale Carlitosa klepnął do Wisły i kilku innych również.