pepe72 napisał(a):

Po pierwsze nie było żadnej gwarancji, że Wisła spadnie na 9 miejsce. Meczu z Craxą nikt nie odpuści.
Po drugie zarząd domagał się pucharów.
|
Powiem tak. Znam lepsze sposoby na przepier****e 150 tys euro, niz sposób w jaki zrobił to Zarząd. Z perspektywy czasu wiemy już że zachowali się najgorzej jak mogli.
@regan
Podobno Kiko miał miec prace w Grecji, ale ostatecznie nic z tego nie będzie. Dalej będzie ma naszym utrzymaniu. To niesamowite, ale niestety spodziewałam sie takiego przebiegu sytuacji.