Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9175
Stary 11.09.2018, 00:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Dariook, sama Sarapata mówiła że Carrillo chcieli zatrudnić już przed Kiko. Tak więc podpisali bardzo niekorzystna umowę z Ramirezem, a moment zwolnienia wybrali jeszcze lepszy. Wystarczyło by przeczekać tydzien, Wisła moglaby spasc na 9 miejsce i oszczedziliby pewnie kolo 150 tys euro rocznie. To mało?...
Po pierwsze nie było żadnej gwarancji, że Wisła spadnie na 9 miejsce. Meczu z Craxą nikt nie odpuści.
Po drugie zarząd domagał się pucharów.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując