Karherop napisał(a):

|
@Dariook, sama Sarapata mówiła że Carrillo chcieli zatrudnić już przed Kiko. Tak więc podpisali bardzo niekorzystna umowę z Ramirezem, a moment zwolnienia wybrali jeszcze lepszy. Wystarczyło by przeczekać tydzien, Wisła moglaby spasc na 9 miejsce i oszczedziliby pewnie kolo 150 tys euro rocznie. To mało?...
|
Po pierwsze nie było żadnej gwarancji, że Wisła spadnie na 9 miejsce. Meczu z Craxą nikt nie odpuści.
Po drugie zarząd domagał się pucharów.