|
@Dariook, sama Sarapata mówiła że Carrillo chcieli zatrudnić już przed Kiko. Tak więc podpisali bardzo niekorzystna umowę z Ramirezem, a moment zwolnienia wybrali jeszcze lepszy. Wystarczyło by przeczekać tydzien, Wisła moglaby spasc na 9 miejsce i oszczedziliby pewnie kolo 150 tys euro rocznie. To mało?
Poza tym tak jak mówiłem, zaraz po zwolnieniu w klubie wszyscy mysleli ze będą mu placic tylko do końca sezonu.
Żeby się tak jednak nie pastwic nad Zarządem, to czekajmy na rozstrzygnięcie kolejnych spraw....
|