Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9171
Stary 10.09.2018, 21:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ok. Szczerze mówiąc to po prostu nie zauważyłem Twojego posta.

Więc zacznę....

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,3...Redirects=true

z innych spraw:

Z miastem podpisano tak piękne ugody, że w czerwcu nam wypowiedzieli umowę. Jak można było do tego dopuścić?
Podpisaliśmy tak zajebistą umowę z Kiko, że muszą mu płacić jeszcze rok. A co najlepsze. Po "zwolnieniu" Kiko Sarapata mówiła co innego, a Junco co innego (odnośnie terminu do kiedy umowę ma Ramirez). Pominę fakt, że Carrillo był tym wymarzonym wyborem Sarapaty i "już dawno" chcieli go pozyskać. Więc skoro wiedzieli, że prędzej czy później zwolnią Ramireza to po co dlaczego zawarli tak niekorzystną umowę?
Właśnie Kiko bierze ten grecki klub? Bo mówili że na ostatniej prostej temat?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując