Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9169
Stary 10.09.2018, 20:34
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Nie filozuj tylko odpowiedz na pytanie.
Ok. Szczerze mówiąc to po prostu nie zauważyłem Twojego posta.

Więc zacznę....

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,3...Redirects=true

z innych spraw:

Z miastem podpisano tak piękne ugody, że w czerwcu nam wypowiedzieli umowę. Jak można było do tego dopuścić?
Podpisaliśmy tak zajebistą umowę z Kiko, że muszą mu płacić jeszcze rok. A co najlepsze. Po "zwolnieniu" Kiko Sarapata mówiła co innego, a Junco co innego (odnośnie terminu do kiedy umowę ma Ramirez). Pominę fakt, że Carrillo był tym wymarzonym wyborem Sarapaty i "już dawno" chcieli go pozyskać. Więc skoro wiedzieli, że prędzej czy później zwolnią Ramireza to po co dlaczego zawarli tak niekorzystną umowę?
Odpowiedz cytując