|
na usprawiedliwienie mojego analfabetyzmu mogę tylko dodać , że przekaz medialny w momencie osiągnięcia porozumienia był taki, że z zaległym czynszem za miasto już temat ogarniety (dzięki m.in. Jackowi) , było to przedstawiane jako sukces który zresztą miał wielu ojców, nie eksponowano faktu że za kilka dni wpada kolejna płatność i to niemała
|