krakus76_ napisał(a):

|
(..). rozłożyć na 24 miesiące bo już inne zobowiązania ją przytłaczają.
|
Ten wpis o wtornym analfabetyzmie raczej usuń bo uderzasz sam w siebie
Wisła chce rozłożyć na 24 raty, a nie ma żadnej informacji o 24 miesiącach. Rownie dobrze może byc to płatność rozłożona na okres jednego roku.