Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9164
Stary 10.09.2018, 19:31
Wasze wpisy potwierdzają prawdziwość badań dotyczących braku rozumienia przekazu zawartego w tekście pisanym czy w programach informacyjnych. Wtórny analfabetyzm.

1. Informacja dotyczy zaległości za I półrocze 2018 a nie za bieżące płatności za wynajem stadionu - bo tu się nic nie zmieniło i klub musi płacić 48 godziny przed meczem.
2. Wspomniana płatność za I półrocze w momencie ustalania porozumienia z miastem Krakowem prawdopodobnie nie była jeszcze wymagalna. Wisła teraz dostała fakturę za ten okres i prosi żeby kwotę za wynajem za I półrocze 2018 r. rozłożyć na 24 miesiące bo już inne zobowiązania ją przytłaczają.
Odpowiedz cytując