|
Chodzi o to ze miasto wystawiło fakturę za użytkowanie stadionu w pierwszym półroczu tego roku. Wystawiło fakturę 30 czerwca, więc w zależności czy byla to faktura na termin 60 lub 80 dniowy, jej splata minela nie tak dawno. Wątpię aby był to dłuższy termin płatności.
W momencie gdy była poruszana sprawa stadionu w lipcu to ta płatność jeszcze nie była wymagalna..
Natomiast te 1.5mln to chora kwota... miasto nam na pewno to rozlozy na raty bo za bardzo innego wyjscia nie ma. Natomiast pewnie będziemy zwlekać ze spłata do czerwca 2019.
|