Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Now
Member
Od: 08.2016
Offline
#
9162
10.09.2018, 19:29
A ktoś wie coś o zawodnikach, czy dostają kase czy nie itp itd eccetera
W sensie czy regularnie za każdy miesiąc czy są przy maju, czerwcu?
Now
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Now
Znajdź inne posty napisane przez Now