Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9158
Stary 10.09.2018, 19:08
przyznam że też tego nie rozumiem

o jakie pieniadze tym razem chodzi ?

przeciez na bieżąco płacimy przed meczem , a zaległości zostały spłacone wiadomym manewrem z ESĄ

ocb ?
Odpowiedz cytując