Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 10.09.2018, 10:38
Radekrrrrrr napisał(a):Wyświetl post
hehe spoko
czyli jestem zdyskwalifikowany
chociaż nie miałem potrzeby wcześniej się na forum udzielać, to ruch "socios" mnie do tego zmobilizował
a wszystko dla dobra WISEŁKI!
Wytrwalosci kolego! Juz za 10 lat bedzies mial prawo odezwac sie na zebraniach a za 15 nawet oddac glos ;-)
Odpowiedz cytując