Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6824
Stary 10.09.2018, 10:10
Tylko idiota miałby wygórowane oczekiwania wobec Kolara w ekstraklasie, bo zagrał świetny mecz w sparingu z drużyną z okręgówki.


Jedyne co Kolar zrobił w tym meczu to pokazał, że walczy o skład. Nic więcej. To była zwyczajna jednostka treningowa i tak trzeba ją traktować.
Odpowiedz cytując