|
Tylko idiota miałby wygórowane oczekiwania wobec Kolara w ekstraklasie, bo zagrał świetny mecz w sparingu z drużyną z okręgówki.
Jedyne co Kolar zrobił w tym meczu to pokazał, że walczy o skład. Nic więcej. To była zwyczajna jednostka treningowa i tak trzeba ją traktować.
|