Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9153
Stary 09.09.2018, 23:02
Czepiacie się tego "prawnika z Zarządu".

Od dłuższego czasu jest chyba dla wszystkich jasne, że sprawy sporne lądują w sądzie. Może to jest brutalne rozwiązanie ale nawet w przypadku przegrania daje jakieś 2-3 lata czasu. Co by nie pisać o pani prezes, jest to z punktu widzenia Wisły racjonalne postępowanie. Jak nie mamy kasy by załatwiać takie sprawy polubownie to nie ma wyjścia. O wiele rzeczy można się czepiać ale nie o to, że wykorzystując swoją znajomość działania krakowskiego sądu prowadzi trudne tematy w ten właśnie sposób.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując