Karherop napisał(a):

|
I tu niestety wychodzi fakt, że posiadanie prawnika w Zarządzie nic nie daje. Jest to smutne i tragiczne.
|
No dobra , jesli juz powiedziales A to pasuje zapytac Cie o B.
Ktore to sprawy przegral nam prawnik z Zarzadu ? Dla rozwiania watpliwosci i ukrucenia krecenia ogonem, rowniez zapytam...Ktore to sprawy przegralismy przez prawinika z Zarzadu?
Domyslam sie, ze oczywiscie chodzi Ci o obecny Zarzad, bo sieganie do przeszlosci bylo by co najmniej debilne.