https://www.przegladsportowy.pl/pilk...cc=ucs&utm_v=2
Krótki ale jakże optymistyczny wywiad z Bashą, który dopiero co chciał odejść z klubu, a teraz pewnie wchodzi na swój najwyższy piłkarski poziom. "Teraz, odpukać, pech się skończył, gramy lepszą piłkę niż w zeszłym sezonie. To mój najlepszy czas w Wiśle"