Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25622
Stary 09.09.2018, 20:54
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...cc=ucs&utm_v=2


Krótki ale jakże optymistyczny wywiad z Bashą, który dopiero co chciał odejść z klubu, a teraz pewnie wchodzi na swój najwyższy piłkarski poziom. "Teraz, odpukać, pech się skończył, gramy lepszą piłkę niż w zeszłym sezonie. To mój najlepszy czas w Wiśle"
Odpowiedz cytując