|
Panowie, bez żartów, odróżnijmy przesłanki materialnoprawne możliwości rozwiązania kontraktu z winy klubu od procedury dochodzenia roszczeń przed sądem...
Ja oczywiście rozumiem, że aby dochodzić roszczeń przed sądem trzeba dopełnić wymogów formalnych, ale to są dwa różne systemy walutowe.
Inna sprawa, że w tego typu przypadkach i tak postępowanie (co do zasady) toczyłoby się przed sądem polubownym przy PZPN według jego regulaminu, więc przykładanie wymogów procedury przed sądami powszechnymi jest tak sobie uprawnione.
|