|
Istotą pilki nożnej jest to że mozna rozgrywać slaby mecz, po czym strzelic 2 bramki i zostać graczem meczu co rzutuje na caloksztal spotkania. Np Kostal po 1 polowie z Lechem był wg mnie pierwszym do zmiany, po poza bramką odbijal się od rywali.
Wracajac do Kolara:
W pierwszych 45 minutach partnerowal mu 16 letni Chmiel i panowie tam sztycha nie zrobili. Raz ladnie przedryblowal rywali na skrzydle i to bylo tyle. Poza tym Victoria byla tak cofnieta ze zageszczenie w polu karnym przy marnym wsparciu juniorow ma zbyt dużo nie pozwolilo.
Poza tym trener Stolarczyk również powiedział o Kolarze że jest w bardzo dobrej formie wiec myślę że również za ten mecz go pochwali.
|