Karherop napisał(a):

|
Przecież napisałem że to zapewne kwestia nizel notowanego rywala. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem a potem się czepiajcie słówek.
|
Zrozumialem ze zagral swietnie na tle nizej notowanego rywala.
Wiec prosze raz jeszcze o opisanie pierwszych 60 minut tego świetnego występu na tle niżej notowanego rywala. Z twojej wypowiedzi rozumie ze zagrał świetneg spotkanie. Całe. Nie część czy ostatnie minuty.