Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6815
Stary 09.09.2018, 13:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przecież napisałem że to zapewne kwestia nizel notowanego rywala. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem a potem się czepiajcie słówek.
Zrozumialem ze zagral swietnie na tle nizej notowanego rywala.
Wiec prosze raz jeszcze o opisanie pierwszych 60 minut tego świetnego występu na tle niżej notowanego rywala. Z twojej wypowiedzi rozumie ze zagrał świetneg spotkanie. Całe. Nie część czy ostatnie minuty.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując